REKLAMA

Wiesław Skowron wicestarostą koneckim! [zdjęcia]

Kolejna niewiadoma została rozwikłana. Nowym wicestarostą koneckim został Wiesław Skowron, zgodnie z prawem jego kandydaturę zgłosił wybrany chwilę wcześniej Grzegorz Piec. Jego (jedyną zgłoszoną kandydaturę) poparło 14 radnych. 6 było przeciw. 

REKLAMA

Wiesław Skowron to radny z okręgu gminy Stąporków. Był już radnym kilku kadencji Rady Powiatu Koneckiego. Skowron reprezentuje KWW Robert Plech Nowy Powiat.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Wiesław Skowron wicestarostą koneckim! [zdjęcia]

  1. Wiesław Skowron miał tylko połowę głosów Wojciecha Owczarka a mimo to został wicestarostą. Znowu głosy wyborców zostały podeptane i to już na pierwszej sesji a to było do przewidzenia. Poprzednio podeptane głosy wyborców zostały poprzez rozwiązanie rady powiatu z blachego i watpliwego powodu. Kazano ponieść społeczeństwu koszty kolejnych wyborów które zakończyły się klęską bo wyborcy odplacili wojewodzie świętokrzyskiemu niską masakryczną frekwencją. To jest odpowiedź mieszkańców powiatu koneckiego co myślą o decyzjii wojewody. Wojewoda poniósł wielką klęskę w tych wyborach bo większość mieszkańców powiatu je zlekcewazylo i to jest adekwatne do lekceważenia i deptania ich głosów przez władze wojewódzkie. Ludzie tacy jak Pan Skowron to są zwykle miernoty bo będąc w jedej partii działają pod dyktando drugiej po to tylko by uzyskać stanowisko. Bo kto reprezentował stanowisko wojewody z Pisu i atakował PSL jak nie pan Skowron który nie jest z Pisu. Pan Skowron powinien się wreście zdecydować do jakiej partii chce należeć zamiast oszukiwać i wprowadzać w błąd wyborców. To pan Wojciech Owczarek powinien demokratycznie zostać wybrany na wicestarostę bo w demokracji nie powinno być miejsca na kumoterstwo. Wojciech Owczarek i Robert Plech też ponieśli klęskę w tych wyborach bo mimo dużej ilości głosów żaden z nich nie został wicestarostą. Więc powinni się zastanowić czy warto było donosić i zniechęcać społeczeństwo do uczestnictwa w wyborach??????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *