REKLAMA

Bar Asia WOK od dziś w Końskich [ZDJĘCIA]

To nowość na koneckim rynku gastronomicznym. Od soboty przy ulicy 1 Maja 10 w Końskich działa  Bar Asia WOK z kuchnią przygotowywaną przez Wietnamczyków, którzy postanowili u nas zamieszkać. Zamówienia na dowóz lub odbiór własny można składać pod numerami telefonu: 570 317 899, 793 494 343. Przez pierwsze dwa tygodnie działania restauracji obowiązuje zniżka 20% na wszystkie zamówienia. W nowym lokalu kuchnia otwarta jest na salę, a zatem goście mogą oglądać jak kucharze przygotowują dla nich posiłki. W weekendy kuchnia pracuje do 22:00, na tygodniu do 21:30. 

REKLAMA

Sevan i Wan-tan zwany Mango urodzili się w prowincji Hanoi w Wietnamie. Pracowali przez wiele lat w Warszawie w dobrych, azjatyckich restauracjach. Teraz postanowili pójść na swoje i otwierają restaurację w Końskich. Do naszego miasta sprowadzili się z całymi rodzinami, a od kilku miesięcy przygotowywali dla mieszkańców nowe miejsce – Bar Asia WOK przy ulicy 1 Maja 10. Przez pierwsze dwa tygodnie (od 9 do 24 stycznia) na wszystkie zamówienia obowiązuje 20% zniżki. Cały czas funkcjonować będą specjalne zniżki dla zamawiających do firm. Poniżej możecie zobaczyć menu baru, a zamówienia (dowóz i odbiór własny) można o składać telefonicznie: 570 317 899; 793 494 343. Menu (kliknij by powiększyć, wszystkie dania w standardzie podawane są z ryżem i surówką – można prosić o zamianę): 

REKLAMA

 

Asia WOK to nie tylko klasyczne dania składające się z różnego rodzaju mięs z dodatkami, ryżem i surówką. To także choćby azjatyckie zupy, dania rybne, czy odrobina kuchni tajskiej. Dostaniemy tam choćby osławionego na całym świecie Pad Thaia (specjalny tajski makaron) oraz duży wybór dań wegetariańskich. Zobaczcie tylko kilka zdjęć z tego co Sevan i Mango chcą serwować mieszkańcom naszego regionu (kliknij by powiększyć):

Póki obowiązują restrykcje sanitarne lokal działa wyłącznie z opcją na dowóz (gratis powyżej danej kwoty) oraz z odbiorem własnym. Istnieje możliwość zapłaty kartą (przy zamówieniach na dowóz należy o tym poinformować telefonując). Kiedy jednak tylko restauracje znów będą otwarte to w Asia WOK każdy gość będzie mógł podziwiać na żywo pracę kucharzy. To dlatego, że lokal jest tak urządzony by z sali było widać kuchnię, a niej parujące woki, bo dodajmy że większość dań serwowanych w tym miejscu pochodzi właśnie z nich.

Dodajmy jeszcze, że Asia WOK na stałe oferuje 10% zniżki na zamówienia dla firm – należy przy wizycie w tym miejscu poprosić o specjalną kartę:

Bar Asia WOK, 
Godziny otwarcia: 
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 21:30
Sobota, niedziela 11:00 – 22:00
Ul. 1 Maja 10, Końskie
Telefon do zamówień: 570 317 899, 793 494 343

Zdjęcia:

REKLAMA

3 thoughts on “Bar Asia WOK od dziś w Końskich [ZDJĘCIA]

  1. Obserwator pisze:

    Rzeczywiście u nas można zamieszkać .dotacje od państwa pozwalają na szeroki rozwój zawodowy. Władza która rządzi się swoimi prawami … Stanowiska dyrektorów i wice dyrektor za poplecznictwem koleżeńskim .. wszędzie układy i ukladziki . A wracając do naszych nowych mieszkańców Wietnamu to nie za.duzo tych dań?? Zbyt świeże to nie będzie skoro karta obejmuje ponad 135 różnych pozycji . Ciekawe czy wszystko będzie takie świeże .

  2. Neumnovum pisze:

    Kiedyś byłem fanem azjatyckich potraw dopuki nie zobaczyłem pustych pudełek po 15kg po glutaminianie sodu z tyłu budki.

  3. […] o Asia WOK w Końskich przeczytacie TUTAJ – znajdziecie tam także całe menu tego miejsca, które liczy ponad 150 pozycji. W sobotę […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *