REKLAMA

Wietnamska kuchnia ruszyła w Końskich. Spróbujcie Asia WOK [wideo]

W sobotę w Końskich przy ulicy 1 Maja 10 ruszył wietnamski Bar Asia WOK. Z uwagi na epidemię póki co tylko na dowóz i w odbiorze własnym. Docelowo jednak w tym miejscu kucharze będą gotować na oczach gości. Zamówienia można składać pod numerami telefonów: 570 317 899 / 793 494 343. Przez pierwsze dwa tygodnie działania restauracji obowiązuje zniżka 20% na wszystkie zamówienia. W weekendy kuchnia pracuje do 22:00, na tygodniu do 21:30, ostatnie zamówienia zbierane są nieco wcześniej. Pierwszego dnia towarzyszyliśmy kucharzom z naszą kamerą. I trzeba przyznać, że zainteresowanie tym miejscem przerosło oczekiwania właścicieli. Konecczanie zamawiali i odbierali jedzenie na potęgę! 

REKLAMA
REKLAMA

Więcej o Asia WOK w Końskich przeczytacie TUTAJ – znajdziecie tam także całe menu tego miejsca, które liczy ponad 150 pozycji. W sobotę przyglądaliśmy się z kamerą pracy wietnamskim kucharzom i właścicielom restauracji – Sevanowi i Wan-tanowi, którego potocznie wszyscy nazywają Mango.

Już od godziny 11:00 telefon Asia WOK dzwonił non stop. Zainteresowanie było na tyle duże, że by obsłużyć wszystkich zamawiających czasowo wstrzymano przyjmowanie nowych zamówień. Jednocześnie cały czas do lokalu przychodziły nowe osoby by zamawiać i odbierać dania. 

REKLAMA
REKLAMA

Zobaczcie w naszym wideo oraz w fotogalerii jak wyglądał pierwszy dzień pracy restauracji Asia WOK, która mieści się w Końskich przy ulicy 1 Maja 10.

Menu:

Zdjęcia (P. Stolarski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *