REKLAMA

Wigilia koneckiego środowiska piłkarskiego [wideo, zdjęcia]

W czwartkowy wieczór w Sali Bankietowej Astoria przy ulicy Hubala w Końskich na tak zwanej „piłkarskiej wigilii”  spotkali się piłkarze, trenerzy, działacze, sponsorzy  Miejskiego Klubu Sportowego MKS Neptun Końskie. Przy okazji świątecznego spotkania nagrodzono też najlepszego młodego zawodnika z piłkarskiej akademii prowadzonej przez klub.

REKLAMA

„Zorganizowaliśmy tę uroczystość wigilijną po to by po prostu docenić naszych zawodników, zaprosić sponsorów, władze miasta, radnych, wszystkich decydujących o sporcie i tych, którzy nam pomagają. Serdecznie ich przywitaliśmy, zawsze ich zapraszamy, chcemy podzielić się z nimi opłatkiem, chcemy im życzyć wszystkiego najlepszego i zintegrować społeczeństwo piłkarskie”  – opowiada Andrzej Ślifierz, wiceprezes Neptuna Końskie.

Wszyscy związani z konecką piłką nożną zasiedli przy wspólnym stole, złożyli sobie życzenia i przełamali się symbolicznym opłatkiem. Oczywiście nie zabrakło też kolędowania. Gośćmi klubowej społeczności byli przedstawiciele władzy: starosta konecki Grzegorz Piec, wiceburmistrz miasta i gminy Końskie Marcin Zieliński, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Słoka, radny powiatowy Wojciech Owczarek.

REKLAMA

W trakcie wieczoru odbyła się też mała uroczystość. Przedstawiciel klubu wspólnie z wiceburmistrzem Zielińskim wręczyli nagrodę dla wybranego przez trenerów najlepszego zawodnika piłkarskich Akademii Neptuna Końskie – Mikołaja Wolskiego –„Wybór oczywiście był bardzo trudny, bo zespoły juniorów, trampkarzy, młodzików zrobiły bardzo duży postęp. Długo się zastanawialiśmy nad tą decyzją. Co wyróżniło Mikołaja? Jako jedyny z całej akademii był na każdym treningu, na 65 jednostkach treningowych i dlatego zdecydowaliśmy się właśnie dla niego. Gratulacje raz jeszcze dla Mikołaja, oby się bardzo dobrze rozwijał” – mówi nam Kacper Marcinkowski, trener w Akademii Piłkarskiej Neptuna Końskie.

Przedstawiciele klubu przekazują za naszym pośrednictwem także życzenia dla wszystkich kibiców piłki nożnej z naszego regionu.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “Wigilia koneckiego środowiska piłkarskiego [wideo, zdjęcia]

 1. Arek pisze:

  A gdzie prezes Bartek ?

 2. Koneczczanin pisze:

  Brawo neptun fajna sprawa .
  Gruby w Ksspr nie robił ?
  Groszem chyba nie śmierdzi 🐖

 3. YXZ pisze:

  KSSPR. ma inne cele.

  • Kibic pisze:

   Boki zrywać na inne cele 🙁
   Co za cymbał to napisał . Napewno ten co tylko chwali się zwycięstwami a o porażce nic nie napisze a w między czasie jeszcze poblokuje ludzi na fb jak coś niewygodnego napiszą 🙂

 4. Janusz pisze:

  Cele są przygotowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *