Wiktoria Czyżewska Mistrzynią Polski wersji Low Kick! [foto]

W 2019 roku Wiktoria Czyżewska zdobyła trzy Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, a także Puchar Świata w Kickboxingu i mistrzostwo kraju w amatorskim MMA. Obecnie chociaż skupia się przede wszystkim na zawodowej karierze w MMA (ostatnio zwyciężyła na gali TFL – o tym TUTAJ) to dalej osiąga sukcesy na dużych imprezach mistrzowskich. W weekend Wiktoria zdobyła Mistrzostwo Polski wersji Low Kick dzielnie walcząc w Starachowicach.

Wiktoria Czyżewska prezentuje puchar zdobyty podczas Mistrzostw Polski w Starachowicach

Podczas Mistrzostw Polski w Starachowicach Wiktoria Czyżewska wystartowała w kategorii – 60 kg junior i zajęła 1 miejsce zdobywając tytuł Mistrzyni Polski Kickboxing Low-kick 2020. W drodze do finału dwa razy wygrała przed czasem (TKO w 2 rundzie i poddanie po 1 rundzie przez narożnik). Trzecią walkę przeciwniczka oddała walkowerem.

Teraz przed konecką fighterką kolejne wyzwanie. Dużo mówi się o tym, że już w grudniu może wystąpić w zawodowej walce MMA podczas kolejnej gali organizacji Thunderstrike Fight League. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój tej młodej zawodniczki, który na co dzień jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Dodajmy, że Wiktoria to podopieczna trenera Marcina Kija, reprezentantka klubu Brawler z Końskich.

One thought on “Wiktoria Czyżewska Mistrzynią Polski wersji Low Kick! [foto]

1. […] karierze (ostatnio choćby została mistrzynią Polski w formule kicbokserskiej Low Kick – TUTAJ), a przypomnijmy, że ma za sobą już także walki na profesjonalnych galach […]