REKLAMA

Wiktoria Czyżewska zawalczy podczas gali w Łobzie

Zawodniczka Brawler Fight Club Końskie Wiktoria Czyżewska zawalczy w zupełnie nowej, ale i debiutującej na polskim rynku organizacji Fight Empire MMA. Czyżewska zmierzy się w kategorii SemiPro na dystansie trzech rund po trzy minuty. Jej rywalką będzie żołnierka Justyna Kulinska. Gala odbędzie się 4 czerwca w Łobzie w województwie zachodniopomorskim. 

REKLAMA

Fight Empire MMA określa się jako organizację wywodzącą się z Wysp Brytyjskich. KRWAWY SPORT Z SOUTHAMPTON W POLSCE
Bezkompromisowe starcia wojowników, pełnowymiarowy czas walki, dozwolone brutalne zagrania! – to hasła, które możemy znaleźć na oficjalnej stronie internetowej grupy.

REKLAMA

Z opisu pierwszej gali, która ma mieć miejsce w Łobzie w województwie zachodniopomorskim wynika, że reguły obowiązujące w tej federacji nieco różnią się od tradycyjnego, znanego nam MMA:

Na pierwszej polskiej gali Fight Empire MMA zmierzą się fighterzy z całego świata. Federacja mająca swoje początki na Wyspach od początku lubiła dać wykazać się Wojownikom. Idź za ciosem – powiedział kiedyś Łukasz Kieiwan założyciel federacji. I tak do orężu, którym dysponują fighterzy klasycznego MMA dołączyły stompy, kolana na głowę w parterze i SOCCER KICK.

Wojownicy, którzy nie kalkulują, spektakularne walki i emocjonujące wyzwania.

Wiktoria zna już swoją przeciwniczkę – będzie to Justyna Kulińska, zawodniczka klubu Agoga Gym Lębork, która wcześniej reprezentowała barwy Baltic Fighters MMA. Kulińska zawodowo jest żołnierzem Wojska Polskiego. Walka ma być transmitowana na żywo w jednym z kanałów YouTube.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *