REKLAMA

Włączmy się w pomoc i akcję 'Niedzielna Kawa Bruna ekipy’!

Bruno z Końskich potrzebuje fortuny, by przejść operację nowotworu w Barcelonie. W tym całym nieszczęściu może pomóc… zwykła kawa. Parzona w połączeniu ze zbiórką datków. Wydarzenie „Niedzielna Kawa Bruna ekipy” powstało na Facebooku z myślą o takiej pomocy.

REKLAMA

Akcja „Niedzielna Kawa Bruna ekipy” . Przyłącz się do tej formy zbiórki

Na pomoc małemu chłopcu z Końskich o imieniu Bruno, który nie ma jeszcze nawet dwóch lat, a choruje na poważny nowotwór – neuroblastoma zaatakowała nerkę i wątrobę dziecka, potrzeba ponad milion złotych. Sama operacja, która ratuje życie i jest możliwa w Barcelonie to wydatek ponad pół miliona złotych. Kolejny  etap leczenia wymaga wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

Kosmiczne pieniądze, które empatyczni ludzie złotówka po złotówce starają się jak najszybciej zebrać. Dziecko bardzo cierpi, a guz rośnie. Cały nasz region przyłącza się do zbiórki pieniędzy na ratowanie życia Bruna. W tym celu powstała kolejna fantastyczna akcja – facebookowe wydarzenie „Niedzielna Kawa Bruna ekipy„.

Zasady są proste – kubek kawy, który parzysz z myślą o kimś bliskim, albo zdarza ci się kupować w drodze skądś dokądś, wiele nie kosztuje. Możesz sobie pozwolić na taki wydatek od czasu do czasu, prawda?

Propozycja jest taka: odszukaj na Facebooku wydarzenie 'Niedzielna Kawa Bruna ekipy” (link tutaj) i zwyczajnie dołącz. W najbliższą niedzielę od 10:00 do 12:00 pijemy razem kawę własnoręcznie parzoną, sami lub w większym gronie, a jej równowartość wpłacamy na konto zbiórki. Uwieczniamy nasze poparcie dla akcji na fotografii, i zamieszczamy ją  w komentarzu pod postem inicjatora całego wydarzenia – Sebastiana Piwowarczyka. Punktualnie o godzinie 10:00 zamieści on informację, że właśnie pije 'Niedzielną kawę z Bruna Ekipą”, a każdy kto dołączył niech potwierdzi, że robi tak samo.

Ile może kosztować dobra niedzielna kawa, którą jesteś w stanie „postawić” naszemu małemu koledze – 10 zł? Sam zdecyduj i dołącz.

Można również przekazać datki w innych zbiórkach.

POMOC DLA BRUNA:

Licytacje – TUTAJ

Zbiórka w Siepomaga – TUTAJ

Pomóc Bruno można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 3357 pomoc dla Bruno Słowińskiego

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Bruno:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 3357 Help for Bruno Slowinski

Aby przekazać 1% podatku dla Bruno:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać: 3357 pomoc dla Bruno Słowińskiego

Bruno można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY – kliknij TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *