REKLAMA

Władze powiatu doceniły dziennikarzy [wideo, zdjęcia]

Takie spotkania w wielu miastach Polski odbywają się cyklicznie i regularnie. W powiecie koneckim noworoczne śniadanie z dziennikarzami zorganizowano po raz pierwszy. Była to okazja do wymiany doświadczeń i wspomnień pomiędzy członkami różnych redakcji. 

REKLAMA

Inicjatorem spotkania było Starostwo Powiatowe, a udział wzięli w nim trzej członkowie Zarządu Powiatu Koneckiego: starosta Bogdan Soboń, wicestarosta Andrzej Lenart oraz członkini Dorota Duda. –„Cieszę się, że na to nasze zaproszenie odpowiedzieliście Państwo pozytywnie. Patrząc po sali to chyba wszystkie media, z którymi przez rok czasu w powiecie koneckim spotykaliśmy się przybyły w tym momencie. Za to dziękuję.” – mówił na wstępie starosta konecki Bogdan Soboń.

Następnie przedstawiciele wszystkich redakcji regularnie pracujących na terenie powiatu koneckiego otrzymali pamiątkowe listy, w których przeczytać można było między innymi sentencję wypowiedzianą przez guru reportażu Ryszarda Kapuścińskiego.

REKLAMA

Podczas spotkania my prosiliśmy władze powiatu o częstsze dzielenie się informacjami. Z kolei zarządcy naszego regionu wyrażali nadzieję na dalsze utrzymanie funkcjonującego obecnie w regionie poziomu rzetelności dziennikarskiej. Tego dnia pomiędzy mediaworkerami nie było żadnej rywalizacji, a wszyscy wspólnie wspominali to co działo się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w naszym powiecie, a także to jak praca dziennikarza wyglądała wiele lat wcześniej.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *