REKLAMA

Władze powiatu z ozdobami na Wielkanoc. Kiermasz ozdób świątecznych w Starostwie [zdjęcia]

W środę w Starostwie Powiatowym w Końskich odbyła się wystawa oraz kiermasz stroików i ornamentów wielkanocnych przygotowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej, działającej  przy Towarzystwie Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka”. Przepiękne dekoracje zachęciły władze powiatu do skorzystania z oferty.

REKLAMA

REKLAMA

Warsztat Terapii Zajęciowej to placówka, która często podejmuje działania zmierzające do pozyskania dodatkowych środków. Tego samego dnia odbyła się również sesja Rady Powiatu. To spowodowało, że do grona to do grona zadowolonych nabywców wielkanocnych ozdób dołączyli także radni –„Wszystkie zgromadzone w ten sposób środki finansowe pozwalają na poszerzenie działań szeroko pojętej rehabilitacji społecznej. Dofinansowujemy w ten sposób między innymi wspólne wyjazdy i wycieczki podczas, których poznajemy uroki świętokrzyskiego – naszej małej Ojczyzny” – mówi kierownik placówki Barbara Zbylut.

Zaproponowane na kiermaszu prace rozeszły się jak ciepłe bułeczki, błyskawicznie znajdując się w rękach ich nowych właścicieli.

Zdjęcia [źródło: Powiat Konecki]:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *