REKLAMA

Włamanie do restauracji w centrum Końskich! [zdjęcia]

W nocy z poniedziałku na wtorek nieznani sprawcy włamali się do restauracji „Końska dawka”, która mieści się przy ulicy Hubala w Końskich. Ukradli między innymi 10 kilogramów mięsa. 

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że w nocy z 21 na 22 października nieznani sprawcy poprzez pozostawione uchylone okno dostali się do wnętrza lokalu gastronomicznego w Końskich. Dokonali kradzieży artykułów spożywczych, napojów oraz telefonu komórkowego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Końskich”  – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Jak udało nam się ustalić złodzieje zabrali między innymi 10 kilogramów mięsa i kilka paczek makaronów. Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Włamanie do restauracji w centrum Końskich! [zdjęcia]

  1. Wlasciciel nie powinnien robić sobie wstydu ,, biznesmenie” jeżeli szkoda Ci mięsa makaronu… To kim Ty jestes w głębi. Jeszcze telefon zrozumiem rzecz materialna ale jedzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *