REKLAMA

Wojciech Cejrowski wystąpi w Kielcach. Zapraszamy!

Już 14 czerwca Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

REKLAMA

Znany dziennikarz i podróżnik swój Stand Up zaprezentuje 14 czerwca (tj. środa) w Kieleckim Centrum Kultury (Kielce, Plac Moniuszki 2 B) od godziny 19.00. Show potrwa około dwóch godzin. Mamy dla Was podwójne zaproszenia (wartości około 130 złotych) na to widowisko. Szczegóły znajdziecie poniżej. Komu nie uda się wygrać ten może wejściówki zakupić przez służącą do tego platformę – Kliknij TUTAJ.

Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co  kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada  historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

REKLAMA

Program Stand Up, który zaprezentuje Wojciech Cejrowski nosi tytuł Maniana.

Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem:

– występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy – MANIANA

– opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami

– możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie,

– autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania

Wojciech Cejrowski – pisarz, autor filmów „Boso przez świat”,  antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze  zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od  zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych.

Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku  kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku.

Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

Więcej o występie Wojciecha Cejrowskiego w Kielcach znajdą Państwo TUTAJ i TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *