REKLAMA

Wojewoda świętokrzyski zaprasza do wirtualnej gry w sobotę [wideo]

Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz zaprasza do udziału w wirtualnych grach „To właśnie WOLNOŚĆ” o tematyce wojny polsko-bolszewickiej. W powiecie koneckim odbędą się one w sobotę w godzinach od 10 do 18. Zgłosić się do gry możecie TUTAJ.

REKLAMA

„Szanowni Państwo! Mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Wirtualnych Grach Fabularnych. W warunkach panującej epidemii Gry stanowią z pewnością niebywałą okazję, aby kultywować nasze oddanie dla regionu, pielęgnować pamięć o naszych przodkach ale również… Powiększyć, w ten nietypowy sposób, naszą wiedzę historyczną na temat ważnych dla Polski wydarzeń. W tym roku pragniemy upamiętnić przede wszystkim wydarzenia związane z wojną polsko – bolszewicką” – mówi wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz.

Akcja przeznaczona jest dla kilku powiatów z województwa świętokrzyskiego. Oprócz koneckiego gry przeznaczone są dla powiatów kieleckiego, opatowskiego, ostrowieckiego oraz miasta Kielce.

REKLAMA

Gry składają się z zagadek i łamigłówek dotyczących wojny polsko-bolszewickiej. To bardzo dobra okazja, aby przypomnieć o wielkim zwycięstwie, które odmieniło losy Europy.

Gry realizowane są w przestrzeni wirtualnej, w sposób całkowicie bezpieczny. Gry Fabularne „To właśnie WOLNOŚĆ” to nie tylko lekcja historii, ale i wspaniała rozrywka! Na uczestników czeka 12 zadań, które w atrakcyjny sposób nawiązują do tematyki wojny polsko-bolszewickiej. Zadania przemyślane zostały tak, aby zapewnić uczestnikom najwyższy poziom bezpieczeństwa – można je zrealizować nie wychodząc z domu.

Udział w grach, jest bezpłatny, natomiast dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody – m.in. wieże stereofoniczne czy gry planszowe. Zapraszamy do udziału! Przypominamy – rejestracja TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *