REKLAMA

Wojsko wzywa! ppłk Mirosław Wolski w naszej tv zaprasza rekrutów!

Minimum na 4560 złotych pensji mogą liczyć osoby, które zdecydują się na dobrowolną Zasadniczą Służbę Wojskową. Zaciągnąć można się codziennie w Wojskowym Centrum Rekrutacji przy ulicy Wesołej 29 w Kielcach. 

REKLAMA

„Siły zbrojne ruszyły we wrześniu z nową ofertą, ochotniczą ofertą dobrowolnej służby wojskowej. Wszystkich młodych ludzi, wszystkie młode osoby, które pasjonują się siłami zbrojnymi i chcą związać swoje życie z siłami zbrojnymi zapraszamy serdecznie do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kielcach na ulicę Wesołą 29. Na chwilę obecną zapraszamy do dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia, a nie ukończyły 50 roku życia” – mówi nam ppłk Mirosław Wolski, szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kielcach.

REKLAMA

Kusi dobra pensja – minimum 4560 złotych brutto (nawet w okresie szkolenia). Z kolei prowadzący rekrutacje deklarują, że dla każdego w wojsku znajdzie się miejsce w zależności od jego predyspozycji i umiejętności –„Chciałbym dodać, że minimalne uposażenie dla Żołnierza dobrowolnej służby to 4560 zł. Wszystkie osoby, czyli zarówno mężczyzn, jak i kobiety zapraszamy. Badania lekarskie, psychologiczne są oczywiście bezpłatne. Mamy różne oferty ochotniczych form służby wojskowej – jak terytorialną służbę wojskową, zawodowa służbę wojskową, czy nasze uczelnie wojskowe. Każdy kto chce mieć dobrą pracę, godną płacę to serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Kielcach. Wszystkie osoby, które do nas przyjdą na ulicę Wesołą 29 będą zaopiekowane i każej osobie przedstawimy ofertę zarówno zawodowej, jak i ochotniczej formy służby wojskowej” – mówi ppłk Wolski i dodaje – –„Może się do nas zgłosić każdy. Zarówno osoby, które były na kwalifikacji wojskowej, jak i osoby, które nigdy nie stawały do kwalifikacji wojskowej. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a warunkiem jest tylko ukończenie 18 roku życia. Warto dodać, że droga do sił zbrojny zawsze odbywa się przez Wojskowe Centrum Rekrutacji, akurat w tym momencie w Kielcach. Wszystkie osoby z powiatu koneckiego serdecznie zapraszamy na ulicę Wesołą 29. Codziennie w dni robocze między 8:00, a 15:00 można się do nas zgłaszać oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca”. 

Rekrutacja prowadzona jest ciągle, nie ma określonego terminu jej zakończenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *