REKLAMA

Wokaliści powalczą o wyjazd do Eurodisneylandu

W piątek, 26 kwietnia w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbędą się rejonowe eliminacje do ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj sukces”. Usłyszymy 33 wykonawców z różnych części naszego województwa. 

REKLAMA

Eliminacje rozpoczną się o godz. 16.00. Na scenie MGDK zaśpiewają przedstawiciele Starachowickiego Centrum Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach, Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich, Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach, Szkoły Prywatnej „Głośnik” z Końskich, Szkoły Podstawowej nr 2 w Skarżysku Kamiennej, Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie, Biblioteki Centrum Kultury w Piekoszowie, a także wokalistów niezrzeszonych z Bilczy, Końskich, Rzepina Kolonii. Wykonawcy zaprezentują się w czterech kategoriach wiekowych. Laureaci koneckich eliminacji (oraz około 50 innych w całej Polsce) spotkają się na konkursie finałowym w Tarnobrzegu  we wrześniu bieżącego roku. Laureaci koneckich eliminacji (oraz około 50 innych w całej Polsce) spotkają się na konkursie finałowym w Tarnobrzegu  we wrześniu bieżącego roku.

REKLAMA

Konkurs organizowany jest przez Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio „Pro – Media” w Tarnobrzegu. Główną  nagrodą jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem. Otrzyma ją zdobywca Grand Prix i jego muzyczny opiekun.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *