REKLAMA

Wokalistki Studia Vocalove docenione w konkursie w Koniecpolu [zdjęcia]

Dwie wokalistki ze Studia Vocalove z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich zostały nagrodzone w V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Wiosna z przebojami Seweryna Krajewskiego” w Koniecpolu. Agnieszka Burtan zajęła drugie miejsce, a Maja Słowik otrzymała wyróżnienie.  

REKLAMA

Konkurs odbył się 8 maja w Domu Kultury w Koniecpolu. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich reprezentowało czworo wokalistów ze Studia Vocalove, prowadzonego przez Dominikę Wróbel: Agnieszka Burtan, Maja Słowik, Zofia Wilk i Adrian Mazur.

REKLAMA

„W połowie kwietnia Agnieszka Burtan i Maja Słowik otrzymały zaproszenie do koncertu laureatów. Cieszyliśmy się z zaproszenia, ale nie wiedzieliśmy, czy i jakie nagrody nasze dziewczyny otrzymają” – mówi Dominika Wróbel.

Agnieszka Burtan zdobyła drugie miejsce w kategorii 15-19 lat, a Maja Słowik wyróżnienie w kategorii 7-10 lat. Agnieszka oprócz statuetki otrzymała dyplom i bon o wartości 200 złotych, a Maja dyplom i voucher do Cinema City.

Agnieszka Burtan ma 17 lat, jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Końskich. Naukę śpiewu pobiera w studio Dominiki Wróbel od czterech lat. Na konkursie śpiewała piosenkę pod tytułem „Kiedy mnie już nie będzie”.

Maja Słowik ma 10 lat, uczy się w Szkole Podstawowej w Dziebałtowie. W Vocalove” śpiewa od dwóch lat. W Koniecpolu zaprezentowała piosenkę pod tytułem „Ludzkie gadanie”.

Zdjęcia (MGDK w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *