REKLAMA

Worek medali zawodników Sikora Gym w międzynarodowych imprezach [zdjęcia]

W ubiegły weekend podopieczni Mateusza Sikory (Sikora Gym, Mistrz Świata Men’s Physique) wystartowali w dwóch imprezach sylwetkowych – Grand Prix PCA oraz Mistrzostwach Polski WPF. Obie imprezy miały charakter międzynarodowy, jako, że były to eliminacje do Mistrzostw Europy, w związku z czym koneccy kulturyści mierzyli się z Rosjanami, Ukraińcami, Niemcami, Czechami oraz oczywiście naszymi rodakami.

REKLAMA

W ogólnym rozrachunku do Sikora Gym w Końskich przyjechało 8 medali. Najważniejsze tytuły:

REKLAMA

Przemysław Świercz mistrzem Polski junior open Men’s Physique
Damian Smołuch vicemistrzem Polski do 175cm Men’s Physique
Katarzyna Tutaj 4 miejsce open Bikini Fitness

W PCA wszyscy zawodnicy dostali powołanie do Mistrzostw Europy w Anglii, natomiast w WPF mężczyźni zostali powołani do reprezentowania kraju w Mistrzostwach Europy we Włoszech w czerwcu. Ostatecznie walczyć o najwyższe tantiemy będzie Przemysław Świercz, który kontynuuje treningi, trzymanie ścisłej diety i zaleceń trenerskich. Trener obiecuje, że 3-4 tygodnie to wystarczający czas, by jeszcze poprawić kilka detali i mierzyć się z najlepszymi na scenie. Na pewno poinformujemy Państwa o wyniku rywalizacji w Rzymie.

Pozostali zawodnicy natomiast już rozpoczęli przygotowania do następnego sezonu, niewykluczone, że Końskie będzie reprezentować jeszcze kilku zawodników spod skrzydeł Mateusza Sikory, ponieważ podopieczni z Sikora Gym osiągają coraz wyższy poziom zadowolenia z wypracowanych sylwetek i z każdym miesiącem jest ich coraz więcej.

„Ogromne podziękowania dla całej familii Sikora Gym, przede wszystkim dla Patrycji Stachery, Justyny Karlikowskiej, Wiktorii Jakubowskiej, Dawidowi Mofinie, Tomaszowi Łuszczyńskiemu, najbliższym i rodzinie naszych zawodników oraz wszystkim zaangażowanym w starty kulturystów. Nie sposób każdego wymienić, a bez Was tego by nie było!” – mówi nam Mateusz Sikora, trener nagradzanych zawodników.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *