REKLAMA

WOŚP: Licytacje z powiatu koneckiego

Z uwagi na epidemię nie ma finałów regionalnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Końskich, Radoszycach, Stąporkowie i Miedzierzy. Jednak lokalne gadżety ciągle możemy licytować. Swoje aukcje na allegro prowadzą sztaby z Końskich (TUTAJ) oraz Stąporkowa (TUTAJ). Konecki sztab planuje od 16:00 prowadzić na Facebooku także relację na żywo – TUTAJ. Ciekawostką jest na allegro także Diorama „Prezydent w Końskich”, która już w licytacji osiągnęła kwotę ponad 4 tysięcy złotych! 

REKLAMA

Cena tej instalacji dotyczącej Końskich od wczoraj wzrosła o przeszło tysiąc złotych. Aukcję znajdziecie TUTAJ. –„Podświetlana diorama upamiętniająca wizytę Prezydenta Andrzeja Dudy na peronie w Końskich. W zestawie screen z artykułu portalu TVP info opisujący tą małą inscenizację” – czytamy w opisie aukcji.

REKLAMA

Hitem wśród aukcji prowadzonych przez konecki sztab jest obraz autorstwa Salvadora Dali’ego. Osiągnął on już cenę ponad 1000 złotych. Z kolei strażacki topór na rzecz WOŚP możemy kupić za nieco ponad 400 złotych. Oprócz tego konecki sztab oferuje orkiestrowe koszulki, kubki, mnóstwo płyt, dzieła ceramiczne. Wszystkie licytacje znajdziecie TUTAJ.

Również stąporkowski sztab przygotował mnóstwo licytacji – TUTAJ. Dużym zainteresowaniem cieszą się obrazy Mai Wójcickiej. Kilka osób chce zakupić honorową kartę wędkarską PZW Krasna, ale do zakupienia jest także słynne złote serduszko, które już kilkukrotnie było licytowane na rzecz WOŚP – „Jest z nami już od 3 lat. Przekazała nam je babcia jadąca do wnuczka, który był leczony na sprzęcie zakupionym przez Orkiestrę. Ostatnie dwa lata spędziło u Pani Renatki, która ponownie przekazała je na licytacje i wiem, że w planach ma aby znów do niej wróciło 🙂 to piękny przedmiot z którym wiąże się wspaniała historia” – informuje sztab ze Stąporkowa.

REKLAMA

One thought on “WOŚP: Licytacje z powiatu koneckiego

  1. […] REKLAMA WOŚP: Licytacje z powiatu koneckiego […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *