REKLAMA

WOŚP Miedzierza z rekordem!

Jak informuje szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miedzierzy Beata Janiszewska udało się pobić zeszłoroczny rekord i z gminy Smyków na konto fundacji Jurka Owsiaka powędruje aż 16 tysięcy 652 złote i 14 groszy. To około 500 zł więcej niż przed rokiem. 

REKLAMA
REKLAMA

Sztab z Miedzierzy mnóstwo pieniędzy zebrał podczas sobotniego rajdu z pochodniami.

Wolontariusze z tego sztabu pracowali już od kilku dni zbierając środki choćby w Urzędzie Gminy. Byli też na sobotnim Rajdzie z Pochodniami, który organizowało Stowarzyszenie Imper Active. Dzisiaj także pojawiali się pod sklepami, czy pod kościołem, a także w remizie OSP Miedzierza, gdzie można było podziwiać strażacki ekwipunek czy zakupić słodkości od gospodyń wiejskich.

Wysiłki te nie poszły na marne. Sztab WOŚP w Miedzierzy zebrał rekordowe 16 tysięcy 652 złote i 14 groszy. Serdecznie gratulujemy! Cały czas czekamy na wyniki finansowe sztabów w Końskich, Stąporkowie oraz Radoszycach. Na pewno te informacje Państwu przekażemy, a jeszcze dziś u nas obszerna relacja wideo z wszystkie co działo się w powiecie koneckim podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

One thought on “WOŚP Miedzierza z rekordem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *