REKLAMA

WOŚP zagra dla dziecięcej okulistyki. Radoszyce znów wesprą orkiestrę [wideo, zdjęcia]

Już 30 stycznia 2022 roku odbędzie się już 30. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem orkiestra Jurka Owsiaka zagra dla „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Wiemy już, że w działania WOŚP po raz kolejny włączy się gmina Radoszyce. 

REKLAMA

„Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak ogłosił termin 30. finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Nie może być inaczej jak to, że gmina Radoszyce zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy po raz kolejny. Ponownie staniemy na wysokości zadania i ponownie zagramy z orkiestrą i mam nadzieję, że pobijemy kolejny rekord” – mówi nam Ewelina Ptak, szefowa sztabu WOŚP w Radoszycach.

Jeżeli tylko trwająca pandemia na to pozwoli to w Radoszycach zorganizowany zostanie głośny finał, ale nawet jeśli imprezy nie będą możliwe to na ulicach tej gminy i okolic pojawią się wolontariusze z tego sztabu. Ich nabór rozpocznie się prawdopodobnie w najbliższych tygodniach –„Czekamy na terminy, które będą określone przesz sztab główny. Dopiero po uruchomieniu naboru będziemy przyjmować zgłoszenia wolontariuszy. Póki co taki nabór jeszcze nie ruszył” –  dodaje Ewelina Ptak.

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Najbliższy, już 30. finał WOŚP zaplanowano na 30 stycznia, a wszystkie zebrane środki orkiestra przeznaczy na poprawę funkcjonowania dziecięcej okulistyki w Polsce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *