REKLAMA

Wspaniała wygrana Partyzanta w Busku!

W 9. kolejce sezonu 2020/2021 w piłkarskiej świętokrzyskiej IV Lidze Partyzant Radoszyce zaliczył znakomite zwycięstwo i miejmy nadzieję, że tym samym zespół ten rozpoczął swój marsz w górę tabeli. W niedzielę radoszyczanie na wyjeździe zwyciężyli z AKS 1947 Busko-Zdrój. 

REKLAMA

Po 9 spotkaniach Partyzant Radoszyce ma na swoim koncie 6 porażek, 2 zwycięstwa i 1 remis. Radoszyczanie w niedzielę po pełnym emocji pojedynku pokonali na wyjeździe AKS 1947 Busko-Zdrój. Podopieczni Jana Luzara do przerwy prowadzili już 0:2, ale w drugiej odsłonie gospodarze dostali wiatru w skrzydła i rozpoczął się bardziej wyrównany fragmenty gry.

REKLAMA

Ostatecznie jednak zawodnicy Partyzanta nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i wygrali ten mecz zdobywając 4 gole i tracąc 3.

AKS 1947 Busko-Zdrój – Partyzant Radoszyce 3:4 (0:2)
Gole dla Partyzanta: 
Paweł Laskowski, Karol Nieszporek x2, Przemysław Winckowicz
Partyzant: Jakub Kaszuba, Paweł Cegieła, Łukasz Pałka, Paweł Laskowski, Damian Piwowarczyk, Przemysław Winckowicz, Karol Nieszporek, Jakub Pękala, Wiktor Gola , Maciej Dymek, Bartłomiej Szustak.

Partyzant zajmuje na ten moment 18 miejsce w tabeli IV Ligi. W przyszłą niedzielę o godzinie 15:00 radoszyczanie podejmą u siebie Moravię Morawica.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *