REKLAMA

Wspaniały jubileusz dziewięciu par w Smykowie [zdjęcia]

W niedzielę 20 października dziewięć par z gminy Smyków świętowało swoje Złote Gody. Pary zostały odznaczone medalami w imieniu Prezydenta RP.

REKLAMA

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą o godzinie 12:00 w kościele parafialnym w Miedzierzy, celebrowaną przez ks. Szymona Pikusa oraz ks. proboszcza Piotra Supierza. Podczas mszy pieśni śpiewały zespoły Smykovia oraz Królewiaczki. Druga część wydarzenia odbyła się w remizie OSP w Miedzierzy.

REKLAMA

Wójt gminy Smyków Jarosław Pawelec w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom medale. Otrzymali oni także dyplomy, kwiaty oraz inne upominki. Na uroczystości pojawili się także: zastępca wójta Jerzy Duda, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Smyków Danuta Jarek oraz kierownik USC Magdalena Bąk. Na sali jubilaci oraz wszyscy zebrani goście bawili się przy akompaniamencie zespołu Królewiaczki. Wójt Jarosław Pawelec odznaczając jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu Prezydenta RP pogratulował wszystkim tak wspaniałej rocznicy, a każdą parę w kilku słowach przedstawiał indywidualnie.

Odznaczenia otrzymali: Helena i Maciej Bednarczyk, Barbara i Zenon Czerwińscy, Danuta i Józef Dulewicz, Marianna i Zygmunt Janus, Marianna i Jan Karczmarczyk, Teresa Kuleta, Janina i Stanisław Lesiak, Ewa i Ryszard Ratuszniak, Janina i Eugeniusz Zielonka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym Jubilatom, życzymy Im zdrowia, radości, pogody ducha i wielu kolejnych lat spędzonych razem.

Zdjęcia (gmina Smyków):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *