REKLAMA

Wsparcie dla Agaty Gros popłynęło z Kielc [zdjęcia]

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się koncert charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie leczenie onkologicznego Agaty Gros z Niekłania Małego.

REKLAMA

W wydarzeniu pod hasłem „Podzielmy się miłością” wzięło udział mnóstwo osób. Na scenie wystąpili radni sejmiku i pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Domu Kultury i Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich: Leszek Wawrzyła, Karolina Opałko, Marcin Janaszek, Anna Gębska, Iwona Bednarz, Karolina Jarosz, Anna Raś, Ilona Pałyga-Pach oraz Chór Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w składzie: Edyta Brzezińska, Katarzyna Kobierska, Anna Garlej, Anna Gębska, Anna Grys, Mirosława Janik, Marta Stasiak, Agnieszka Wołowiec. Na gitarze zagrał Marcin Dulewicz. Wybrzmiały takie utwory, jak: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Kasztany”, czy  „Zawsze tam gdzie ty”. Na koncercie obecna była wicemarszałek Renata Janik i burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska.

REKLAMA

W trakcie koncertu prowadzona była zbiórka pieniędzy do puszek, odbyły się także licytacje darów przekazanych m.in. przez członka Zarządu Województwa Mariusza Goska, Klub Morski HORN, Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Karolinę Jarosz Roberta Siwca, Mateusza Cieślickiego, Małgorzatę Niewczas-Sochacką, Natalię Orłowską, Dariusza Skibę.

Wstęp na koncert stanowiły plastikowe nakrętki do butelek, artykuły szkolne i maskotki dla świetlic środowiskowych. Zbiórka nakrętek odbyła się także na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy, które włączyło się w organizację koncertu przygotowując słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

 

Zdjęcia (archiwum UMWŚ):

 

REKLAMA

One thought on “Wsparcie dla Agaty Gros popłynęło z Kielc [zdjęcia]

  1. Pingback: Agata Gros odebrała środki na leczenie z Urzędu Marszałkowskiego | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *