REKLAMA

Wszystkich Świętych 2018 na Konecczyźnie [wideo, zdjęcia]

Dzisiaj w atmosferze zadumy, a często także modlitwy odwiedzaliśmy groby bliskich z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych. Z naszą kamerą podglądaliśmy jak 1 listopada spędzili mieszkańcy powiatu koneckiego oraz nasi goście. 

REKLAMA

Wzmożony ruch na drogach powiatu koneckiego można było odczuć już w środę. W czwartek nastąpiło jego apogeum. Najtrudniej jeździło się w pobliżu koneckiej nekropolii, gdzie na ten jeden dzień wprowadzono ruch jednostronny. Korki tworzyły się także przy cmentarzu w Stąporkowie, Czarnej (tam momentami ruch był sparaliżowany), Odrowążu oraz w Radoszycach. Samochody wyjeżdżające z pobliskiego cmentarza spowalniały także ruch przy krzyżówkach rudzkich.

Na groby najbliższych oraz przyjaciół, czy znajomych udawaliśmy się jak co roku tłumnie. Mieszkańcy naszego regionu nie zapomnieli także o mogiłach wybitnych postaci związanych z patriotycznymi wartościami, ale i pomnikach duchownych.

REKLAMA

Zobaczcie wideo i zdjęcia z Wszystkich Świętych na Konecczyźnie. Ujęcia pochodzący z cmentarzy parafialnych w Kazanowie, Końskich, Czarnej i Odrowążu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *