REKLAMA

Wszystkich Świętych już za chwilę. Na cmentarzu w Końskich tłumy [wideo, zdjęcia]

Już w piątek obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Na cmentarzach w powiecie koneckim, jak i w całej Polsce tego dnia możemy spodziewać się tłumów, ale tłoczno jest już dziś. Zapytaliśmy odwiedzających koneckie cmentarzysko o ich wizytę w tym miejscu. 

REKLAMA

Niektórzy przyjechali na cmentarze już w czwartek, bo przed nimi jeszcze wiele odwiedzin w podobnych miejscach w innych częściach kraju. Dla innych to czas jeszcze ostatnich porządków przed Świętem Zmarłych.

A już jutro na wszystkich naszych cmentarzach odwiedzających będzie jeszcze więcej. Spodziewajmy się dużych utrudnień w ruchu w pobliżu nekropolii, a np. w Końskich, Miedzierzy oraz w Czarnej wprowadzono zupełnie inną niż codzienna organizacja ruchu. Więcej o tym TUTAJ. W tkn24.pl będziemy Państwa informować o wszystkim co będzie się działo w związku ze Świętem Zmarłych w naszym regionie.

REKLAMA

Przede wszystkim jednak pamiętajmy, że Uroczystość Wszystkich Świętych, jak i Dzień Zaduszny to czas zadumy i modlitwy zarówno za tych, którzy już osiągnęli stan zbawienia i przebywają w niebie, jak i tych którzy wciąż potrzebują naszego modlitewnego wsparcia. 

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *