REKLAMA

Wszystkich Świętych: Zmiany w organizacji ruchu w powiecie koneckim

Już w czwartek przypada dzień Wszystkich Świętych, a to oznacza że cmentarze przeżyją oblężenie. Zapewne przy każdej nekropolii można spodziewać się utrudnień. W Końskich zmieniona zostanie organizacja ruchu, małą zmianę wprowadzono także przy cmentarzu w Czarnej w gminie Stąporków. 

REKLAMA

W czwartek 1 listopada od godz. 6.00 do godz. 19.00 wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Browarnej w Końskich. Ulica Browarna (droga powiatowa) na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną do skrzyżowania z ulicą łączącą – ul. Izabelowską oraz ul. Izabelowska od skrzyżowania z ul. Browarną do skrzyżowania z ul. Jana Długosza będą drogami jednokierunkowymi. Objazd dla jadących od strony miejscowości Wąsosz został wyznaczony drogami gminnymi przez Izabelów, Stadnicką Wolę do ul. Południowej w Końskich.

Z kolei w Czarnej przy cmentarzu będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie patrząc w kierunku Stąporkowa.

REKLAMA

Przypomnijmy także, że funkcjonująca w Końskich od ostatniej soboty darmowa komunikacja autobusowa będzie zawieszona na dzień Wszystkich Świętych. Autobusy dowiozą do cmentarza zainteresowanych jeszcze w „Zaduszki”.

Poniżej mapa objazdu, który 1 listopada będzie obowiązywał w Końskich:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *