REKLAMA

Wszystkiego Najlepszego! Życzenia dla koneckich pań! [wideo]

Święto Kobiet w Polsce tradycyjnie obchodzimy 8 marca. Z tej okazji w imieniu naszej redakcji składamy wszystkim Paniom z naszego regionu, ale nie tylko najserdeczniejsze życzenia: niech się spełnią Wasze marzenia! O życzenia dla Pań, również tych sobie bliskich poprosiliśmy także mężczyzn z Końskich i powiatu koneckiego. Zobaczcie je w naszym wideo. 

REKLAMA

Dzień Kobiet po raz pierwszy obchodzony był 28 lutego 1909 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pierwszy dzień kobiet obchodzono w 24 marca 1924 roku. Po latach za datę święta pań uznano 8 marca i tak już zostało. W okresie PRL popularnymi prezentami na dzień kobiet były rajstopy oraz kwiaty – goździki. Obecnie częściej są to róże oraz tulipany.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Wszystkiego Najlepszego! Życzenia dla koneckich pań! [wideo]

  1. Wyrażone życzenia są dobre na Dzień Babci.
    W żadnym nie padło: poczucia bezpieczeństwa, bo jest ono naruszane głównie za sprawą mężczyzn. I nie tylko chodzi o bezpieczeństwo fizyczne, ale agresję i napastliwość, prowadzące do przemocy i jej eskalacji w różnych postaciach.
    W tej kwestii policja, która ostatnio tak chętnie robi akcje dla mieszkańców, schowała się, by nie rzec uciekła – od problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *