REKLAMA

Wygraj bilety na koncert Wojciecha Pilichowskiego!

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na koncert światowej sławy gitarzysty Wojciecha Pilichowskiego, który już w piątek 28 grudnia będzie miał miejsce w Końskich. Jako support z premierowym repertuarem wystąpi nasza grupa U.Z.I! [AKTUALIZACJA: KONKURS ZAKOŃCZONO]

REKLAMA

Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 28 grudnia w sali bankietowej restauracji Leliwa. Przed gwiazdą zagra… gwiazda lokalna, czyli zespół U.Z.I (na dodatek w premierowym materiale)! Wojciech Pilichowski wraz z zespołem zagra repertuar pochodzący z jego najnowszej płyty pt. „Vandal”. Ta płyta to powrót do najlepszych tradycji muzyki fusion. W pełni autorska płyta Wojtka Pilichowskiego, w której obok świetnie działającej maszyny jazz funky, siłę brzmienia dają mocne rockowe riffy. Absolutnym ewenementem przy jej tworzeniu jest współpraca z dwoma typowo polskimi zespołami ludowymi z górskiego regionu Pienin – wykorzystanie w sposób nienaruszony czystych form muzyki etnicznej w aranżacjach fusion.

REKLAMA

[AKTUALIZACJA: KONKURS ZAKOŃCZONO]

Początek koncertu w sali bankietowej Restauracji Leliwa (ul. Zamkowa 17, Park Miejski w Końskich) już w piątek o godzinie 19:00. Uwaga. Dla pierwszej osoby, która poprawnie odpowie na poniższe pytanie mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie:

Jak nazywa się najnowsza płyta Wojciecha Pilichowskiego? 

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu należy wysyłać na [email protected] 

Drugi konkurs już dziś wieczorem znajdziecie na naszym fanpage – TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *