REKLAMA

Wygraj bilety na Świętokrzyską Galę Kabaretową w Kielcach!

W niedzielę 30 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia w Sielpi odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020 organizowana w ramach Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2020. U nas do wygrania bilety na to wydarzenie.

REKLAMA

KONKURS ZAKOŃCZONY! MAMY JUŻ ZWYCIĘZCÓW!

REKLAMA

Opis wydarzenia zamieszczony przez organizatora:

30 sierpnia w kronikach historyków będzie widniał jako data „Pierwszego rozwodu Polski”. Po wyborach prezydenckich 2020 wszystko stało się jasne, dwie Polski nie mogą dłużej żyć ze sobą i postanawiają się rozstać. A to oznacza kłótnie, podział majątku, walkę o opiekę nad potomnymi. Kto weźmie Zenka, a kto Dawida ? Kto Mickiewicza a kto Słowackiego? Kabaretowej analizy zjawiska podejmie się gospodarz wieczoru: Kabaret Skeczów Męczących wraz z Laurą Breszką i zaproszeni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Igor Kwiatkowski, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski. Za muzyczną oprawę zadba zespół The Jobers.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020
Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach już po raz piąty, to kabaretowe podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych. Chyba nie można wyobrazić sobie lepszego zakończenia Wakacji jak udział w tym szczególnym wydarzeniu!

Każdego roku ze sceny bawią nas najlepsi kabareciarze i grupy kabaretowe w Polsce. W tym szczególnym zaś, dawka humoru zostanie podwojona ! Bowiem juz 29 sierpnia odbędzie się Kabaretowa Moc Przebojów pod tytułem „Wracamy”, a niespełna dzień później
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020.

Program rejestrowany będzie przez TV Polsat. Zatem wzięcie udziału w tych wydarzeniach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

Oficjalna sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem portalu kabaretowebilety.pl

Dzień pierwszy: Kabaretowa Moc Przebojów – Wracamy – rejestracja POLSAT
https://kabaretowebilety.pl/kielce-kabaretowa-moc-przebojow-wracamy-rejestracja-polsat/wydarzenie/1659
Dzień drugi: Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020 – rejestracja POLSAT
https://kabaretowebilety.pl/kielce-swietokrzyska-gala-kabaretowa-2020-rejestracja-polsat/wydarzenie/1647

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *