REKLAMA

Wygraj dwutygodniowy pobyt na Teneryfie! Zaprasza Solarium Profesjonalne [zdjęcia]

Wspólnie z organizatorem konkursu – Solarium Profesjonalne, które mieści się w Końskich przy ulicy Łaziennej 5 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z wyjątkową nagrodą – dwutygodniowym pobytem na Teneryfie!

REKLAMA

Konkurs rozpoczyna się 1 maja i to już jego trzecia edycja. Zwycięzcy dwóch poprzednich są już zadowoleni ze swoich pobytów w apartamencie na Teneryfie. Jak wygrać? O tym piszemy poniżej.

REKLAMA

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kupić karnet za minimum 50 złotych. Kupując taki karnet bierzemy udział w losowaniu, a także gratis otrzymujemy krem przyspieszający opalanie o wartości 8 złotych. Oczywiście karnet możemy normalnie wykorzystać w solarium. Nagrodą główną jest dwutygodniowy pobyt w prywatnym apartamencie na Teneryfie w dowolnym wybranym przez Państwa terminie! Konkurs trwa do 29 października 2017 roku. Losowanie odbędzie się dzień później, a wezmą w nim udział wszystkie osoby, które w okresie od 1 maja 2017 do 29 października 2017 zakupią karnet za minimum 50 złotych w solarium profesjonalnym. Losowanie odbędzie się w obecności notariusza, a jego zapis wideo będzie można zobaczyć w tkn24.pl.

Karnety można nabywać na miejscu w Solarium – ulica Łazienna 5, pierwsze piętro. O szczegóły można pytać telefonicznie – 41 372 43 90.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *