REKLAMA

Wygrana Damiana Wąsowskiego z klubu Boxing Końskie [zdjęcia, wideo]

Klub Boxing Końskie istnieje od niedawna, ale jego zawodnicy notują już pierwsze sukcesy. W sobotnie popołudnie na Gali boksu amatorskiego organizowanej przez klub BTS Boxing Team Sulejów swoją trzecią już walkę w karierze bokserskiej stoczył Damian Wąsowski. Młody zawodnik zwyciężył. 

REKLAMA

Damian Wąsowski to reprezentant klubu Boxing Końskie. Tym razem w pojedynku, w kategorii wagowej do 75 kg przyszło mu rywalizować z zawodnikiem łódzkiego klubu MUKS Widzew. Konecki pięściarz kontrolował całą walkę pokazując dobry boks i wygrał walkę jednogłośną decyzją sędziów na punkty. Damian jest ambitnym i szybko robiącym postępy zawodnikiem, coraz lepiej odnajduje się na ringu i z pewnością jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

Wspólny trening zawodników Boxing Końskie z fighterami z Chorzowa oraz Krosna.

Tego samego dnia konecki klub gościł zaprzyjaźnione kluby z Krosna oraz ze Śląska, których zawodnicy wieczorem stoczyli walki na zawodowej gali MMA organizowanej przez WLC – Warriors of life Championship w Mniowie. Na poranny trening przyjechali do Końskich zawodnicy klubu Optimus Krosno a także podopieczni znanego wszystkim w branży sztuk walki Michała „Matrixa” Królika (to kickbokser o międzynarodowej sławie). Dodajmy, że goście konecki zawodników wieczorem w Mniowie w bardzo ładnym stylu wygrali swoje walki przed czasem.

REKLAMA

Zawodnicy klubu Boxing Końskie serdecznie dziękują za możliwość rozwoju wszystkim sponsorom.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *