Wygrana Neptuna na koniec dobrej rundy! [wideo, zdjęcia]

Przed rozpoczęciem sezonu trener Arkadiusz Bilski zapowiadał przed naszymi kamerami, że jego podopiecznych czeka trudna runda. Początki faktycznie nie były łatwe, ale ostatecznie Neptun kończy jesień na niezłej, szóstej pozycji w tabeli Hummel IV Ligi. W ostatnim meczu żółto-niebiescy pokonali Łysicę Bodzentyn 3:1.

Konecczanie niedzielne starcie rozpoczęli znakomicie, bo już w 2. minucie bramkę zdobył Adrian Maciejewski. Wynik 1:0 utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy. W drugiej odsłonie już po dziesięciu minutach gry Łysica doprowadziła do remisu 1:1, a gra się wyrównała. Tak było przez dłuższe fragmenty, ale ostatnie 10 minut należało już do Neptuna. Najpierw na 2:1 trafił Krzysztof Pach, a wynik przypieczętował Iwo Sochacki.

Neptun kończy jesienne rozgrywki na 6. miejscu w tabeli, a my po spotkaniu porozmawialiśmy o niedzielnym starciu i całej rundzie z trenerem Arkadiuszem Bilskim. Jego wypowiedzi znajdziecie w materiale wideo.

Kolejne mecze w Hummel IV Lidze już na wiosnę! Nasi zawodnicy będą mieli przerwę w treningach od pierwszego grudnia do 12 stycznia , a 21 stycznia zagrają pierwszy sparing.

Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn 3:1 (1:1)
Gole dla Neptuna: Maciejewski 8′; Pach 82′; Sochacki 90;
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Bińkowski, Kwiecień (Górecki), Blach, Banasik (Karwat), Castillo (Igor Wasik), Sochacki (Filip Wasik), Pach (Borczyński), Błaszczyk.