REKLAMA

Wyjątkowy dzień w przedszkolu Sowa w Stadnickiej Woli [fotogaleria]

Wiele radości swoim dziadkom sprawiły w piątek przedszkolaki z Przedszkola Sowa w Stadnickiej Woli. Z okazji dnia dziadka i babci grupa Sówek pod opieką Moniki Śliwak przygotowała występ wraz z poczęstunkiem. Były wiersze, piosenki, wspólne tańce i zabawy oraz upominki dla seniorów.

REKLAMA

REKLAMA

Na szkolnej auli w Stadnickiej Woli na zaproszonych gości czekały stoły pełne pyszności przygotowanych przez Elżbietę Świtoń oraz rodziców. Gdy wszyscy zajęli miejsca, na scenę dziarskim krokiem wkroczyły przedszkolaki z grupy Sówki pod eskortą prowadzącej Anny Ziółkowskiej oraz Moniki Śliwak – pomysłodawczyń przedstawienia. Wszyscy byli odświętnie ubrani w biało-czarne stroje z charakterystycznymi czerwonymi kokardami.

Maluchy przywitały zgromadzonych wesołą piosenką i układem tanecznym. Następnie duety, tria i grupki „sówek” dzielnie podchodziły do mikrofonu i wygłaszały swoje kwestie. Sprawiały tym wiele radości swoim dziadkom.

Po występach Anna Ziółkowska zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Babcie uwijały się jak mogły przy pruciu robótek a dziadkowie pompowali balony i tańczyli z wnukami w parach. Był również wspólny taniec „Kaczuchy”.

Na koniec spotkania dziadkowie usłyszeli głośne „Sto lat” i otrzymali drobne podarunki – mydełka które kilka dni wcześniej małe „sówki” przygotowały razem z Anima Friends.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *