Wyjazdowa porażka Neptuna, Partyzant u siebie wygrywa [wideo, foto]

Przed bardzo trudnym zadaniem w niedzielę stanął Neptun Końskie. Konecczanie na wyjeździe grali z wiceliderem IV Ligi i przegrali. Wygrał za to Partyzant Radoszyce.

Powyżej mogą Państwo zobaczyć bramkę zdobytą przez Karola Nieszporka dla ekipy radoszyczan.

Dziewiąty w lidze Partyzant podejmował na stadionie przy ulicy Krakowskiej dwunasty Alit Ożarów. Już w 1 minucie gry gospodarze prowadzili 1:0 dzięki trafieniu Karola Nieszporka. W drugiej odsłonie gola dorzucił Bartosz Sosiński, a więcej bramek już nie padło. W środę o 17.00 zawodnicy trenera Komisarskiego podejmą lidera – Wisłę Sandomierz, w przyszłą niedzielę na wyjeździe zagrają z Koroną II Kielce.

Partyzant Radoszyce – Alit Ożarów 2:0
Gole dla Partyzanta: Nieszporek, Sosiński.

Mniej szczęścia mieli konecczanie. Neptun prowadził z wiceliderem rozgrywek do przerwy po trafieniu głową Adriana Maciejewskiego 0:1. Niestety w drugiej odsłonie Zdrój Busko Zdrój zdobył dwie bramki na przestrzeni dwóch minut. W 69. minucie gola zdobył Filip Rogoziński, a chwilę później wynik ustalił Mateusz Madej. W następną niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Sportowej konecczanie podejmą Hetmana Włoszczowę.