REKLAMA

Wyniki sondażu exit poll w Końskich. Burmistrzem Obratański?

W II turze wyborów w gminie Końskie mierzyli się ze sobą urzędujący burmistrz Krzysztof Obratański oraz burmistrz poprzedniej kadencji Michał Cichocki. Według naszego sondażu exit poll zdecydowanie zwyciężył Obratański. 

REKLAMA

Badanie Exit Poll przeprowadziliśmy w niedzielę pod losowo wybranymi lokalami wyborczymi na terenie miasta Końskie i wsi w gminie Końskie na próbie 130 osób (braliśmy pod uwagę tylko osoby, które chciały jasno zadeklarować oddanie głosu na konkretnego kandydata). Poniżej wyniki: 

REKLAMA

Krzysztof Obratański – 60,7%
Michał Cichocki – 39,3%

Pamiętajmy, że wyniki sondażowe mogą znacząco różnić się od ostatecznych – choćby ze względu na niewielką próbę, na której wykonywany jest sondaż. Przez całą noc w naszym wpisie z wynikami na żywo (znajdziecie go TUTAJ)  będziemy podawać cząstkowe efekty głosowania. Tam także wyniki ze Smykowa oraz Gowarczowa.

Przypomnijmy,  że w I turze wyborów, która miała miejsce 21 października Krzysztof Obratański uzyskał 47,53% głosów, a Michał Cichocki 27,69% głosów.

Powracając do naszego sondażu Exit Poll dodajmy, że grupę wyborców Michała Cichockiego stanowią w 50,9% mężczyźni, a w 49,1% kobiety. Z kolei grono wyborców Krzysztofa Obratańskiego to 62% kobiet oraz 38% mężczyzn.

REKLAMA

One thought on “Wyniki sondażu exit poll w Końskich. Burmistrzem Obratański?

  1. Pingback: II tura wyborów - wyniki Końskie, Gowarczów, Smyków | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *