REKLAMA

Wypadek 23-latka bez prawa jazdy w Krasnej, kolizja w Wólce

W czwartek w Krasnej w gminie Stąporków miał miejsce wypadek z udziałem jednego pojazdu – młody mężczyzna jadący bez prawa jazdy trafił do szpitala. Z kolei tuż po północy w Wólce w gminie Słupia Konecka zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. W tym drugim zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia w Krasnej doszło w czwartek wieczorem –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że trzeźwy 23-letni kierujący pojazdem marki Audi 80, nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdami, na prostym odcinku drogi z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący został zabrany na konsultacje medyczne” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kolejne drogowe zdarzenie miało miejsce kilka godzin później na terenie gminy Słupia Konecka –„Dziś po północy w miejscowości Wólka w gminie Słupia Konecka trzeźwy kierujący pojazdem marki Audi wymusił na skrzyżowaniu dróg pierwszeństwo przejazdu na trzeźwej kierującej autem marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń, a sprawca został ukarany mandatem karnym” – mówi starszy sierżant Przygodzka.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “Wypadek 23-latka bez prawa jazdy w Krasnej, kolizja w Wólce

  1. Ok. 16.20 w dniu dzisiejszym z jednej z ostatnich posesji w Błaszkowie przy DK42 po prawej stronie patrząc w kier. Skarżyska wyjeżdżała szarym kabrioletem kobieta w wieku ok. 35 lat z dzieckiem chłopcem ok. 7-8 lat na przednim siedzeniu. Wjechała nagle prostopadle na jezdnię przed nadjeżdżające samochody, niemal tuż przede mną, wymuszając nagłe hamowanie. Słysząc trąbienie moje a moment potem jadącego za mną kierowcy wycofała się z powrotem. Podeszłam do niej pytając jak należy włączać się do ruchu, a ona zaczęła ze mnie kpić, a mimo z mojej strony woli wezwania policji odjechała.
    To mówię na przestrogę wszystkim, którzy na tej drodze jeżdżą szybko. Tam jest ograniczenie do 70 km, a ja jwchałam poniżej 60, a widząc tył auta bardzo blisko jezdni jeszcze zwolniłam. Gdybym jechała 70 to byłoby po dziecku. Z winy wychowanej po bandycku matki która sądzi, że wszyscy mają jej ustępować. Drogie auto nie uczyni z prostaka człowieka na poziomie. Wieś kupuje sobie dobre auta i szarżuje nimi w zgodzie ze swoim systemem wartości.

  2. Pingback: Pracowity długi weekend koneckich strażaków | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *