REKLAMA

Wypadek na budowie. Mężczyzna jest w stanie ciężkim [zdjęcia]

We wtorek około godziny 12:00 w Końskich doszło do wypadku podczas pracy przy remoncie dachu Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” przy ulicy Warszawskiej. 29-latek jest w stanie ciężkim. Z Końskich do szpitala zabierało go Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

REKLAMA

„Pracownik firmy dekarskiej wykonującej prace na obiekcie spadł z wysokości około 4 m. Pierwszej pomocy udzielili mu pracownicy Domu Pomocy Społecznej. Nasi strażacy opatrzyli głowę mężczyzny, założyli też kołnierz ortopedyczny i przygotowali go do transportu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym” – mówi starszy kapitan Mariusz Czapelski z Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

REKLAMA

Wiemy, że poszkodowany to 29-latek –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 29-letni mężczyzna wykonując prace w postaci pokrycia dachu blachą spadł z wysokości około 4 metrów na betonowe podłoże. Przybyłe na miejsce LPR zabrało mężczyznę do szpitala w Kielcach. Na miejscu wykonywane są obecnie czynności, ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Powiadomiono między innymi Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach oraz Inspekcję Nadzoru Budowlanego w Końskich” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego musiał lądować na boisku Szkoły Podstawowej nr 1. Jak udało nam się ustalić młody mężczyzna jest obecnie w ciężkim stanie.

Zdjęcia (własne, PSP Końskie):

REKLAMA

2 thoughts on “Wypadek na budowie. Mężczyzna jest w stanie ciężkim [zdjęcia]

  1. Pingback: Paweł walczy o życie po wypadku w Końskich. Trwa zbiórka internetowa | TKN24

  2. Pingback: Fair Play Końskie zagrało dla Pawła Kani i wygrało | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *