REKLAMA

Wypadek na DK 42. Ranny zabrany do szpitala helikopterem [wideo, zdjęcia]

Dziś w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej 42 między Końskimi a Kazanowem, wskutek którego auta wylądowały w rowie. Jeden z kierowców uczestniczących w wypadku został przetransportowany do szpitala helikopterem.

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na DK 42 pomiędzy Końskimi a Kazanowem 43-letni kierujący pojazdem skoda wykonując manewr skrętu w lewo w drogę leśną nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go w tym czasie pojazdem suzuki, którym kierowała 53-letnia kobieta. W wyniku zderzenia oba pojazdy wjechały do przydrożnego rowu. Do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przytomny został zabrany kierowca skody” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Do zdarzenia zadysponowana została jednostka Straży Pożarnej, która umożliwiła wyjście osobie z dachującego pojazdu.

REKLAMA

Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu powstały utrudnienia w ruchu, jeden pas był zablokowany.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Wypadek na DK 42. Ranny zabrany do szpitala helikopterem [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Interwencje strażaków do skutków wichury w powiecie | TKN24

  2. JEDNO pytanie podatnika Od miejsca zdarzenia do szpitala jest ok. 1 km po co helikopter . w zeszłym tygodniu woziliście chorego RADOSZYCE KOŃSKIE chyba OSTROWIEC i CO DO RADOSZYC WRÓCIŁ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *