REKLAMA

Sobotni wypadek na dk 74 okazał się śmiertelny

W sobotnie popołudnie na odcinku drogi krajowej 74 w miejscowości Ruda Maleniecka doszło do wypadku. Jak dowiadujemy się w niedzielę niestety jeden z poszkodowanych zmarł. 

REKLAMA

W sobotnie wczesne popołudnie na wysokości miejscowości Ruda Maleniecka doszło do dachowania pojazdu –„Około godziny 14:00 w rejonie Rudy Malenieckiej na drodze krajowej 74 doszło do zdarzenia drogowego. 32-letni mężczyzna kierujący fordem fiesta jadący od Kielc w kierunku Łodzi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie dachował. Kierowca i pasażer zabrani zostali do szpitala. Na chwilę obecną ustalane są przyczyny i przebieg zdarzenia” – mówiła nam wtedy starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić – auto dachowało, a podróżowały nim dwie osoby. Pasażer wypadł z pojazdu. Następnie potrzebował reanimacji. Udało nam się dowiedzieć, że osoba ta odzyskała funkcje życiowe. Pasażera zabrało pogotowie lotnicze (prawdopodobnie  w stanie krytycznym), kierowcę zabrano do szpitala w Końskich.  Aktualizacja: W niedzielę rano dotarły do nas złe wieści  – „Wczoraj otrzymaliśmy wiadomość, że 28 -letni pasażer samochodu ford fiesta zmarł. Był to mieszkaniec powiatu koneckiego” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Zdjęcia (Jan Frąc/Koneckie Patrole; KPP Końskie; OSP Ruda Maleniecka):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *