REKLAMA

Wypadek na DK42. Auto stanęło w płomieniach! [zdjęcia]

Do niezwykle groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek rano na drodze krajowej 42 między miejscowościami Dęba i Ruda Maleniecka. Osobowa Kia uderzyła w drzewo, a następnie stanęła w płomieniach. Kierującej autem udało się uciec z pojazdu.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8:30 –„Między Dębą a Rudą Maleniecką na drodze krajowej 42 doszło do wypadku samochodu osobowego Kia. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Podróżowała jedna osoba. Kobieta samodzielnie wysiadła z pojazdu, który następnie stanął w płomieniach. Jeden pas drogi jest zablokowany. Strażacy udzielili pomocy medycznej i ugasili samochód” – mówi nam młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu pracowały dwie jednostki JRG oraz dwa pojazdy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Malenieckiej.

O zdarzeniu informuje także konecka policja –„W okolicach miejscowości Dęba na drodze krajowej 42 kierująca pojazdem Kia Sportage 55-letnia mieszkanka gminy Końskie nie zachowała należytej ostrożności na oblodzonym odcinku jezdni w wyniku czego wpadła do przydrożnego rowu. W stanie niezagrażającym życiu trafiła do szpitala w Końskich” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, p.o oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Obecnie na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz