REKLAMA

Wypadek na drodze krajowej 74. Sprawca pod wpływem narkotyków! [foto]

W sobotę po godzinie 22:00 doszło do zderzenia się dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 74 w okolicach krzyżówek rudzkich. Nikt nie doznał poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia był pod wpływem narkotyków. 

REKLAMA

„Po 22 na drodze krajowej 74 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem seata i volkswagena. Na drodze krajowej volkswagen zatrzymał w celu skrętu w lewo w kierunku Radoszyc, ustępował pierwszeństwa przejazdu innym pojazdom. W jego tył wjechał seat, którym kierował 32-latek z powiatu koneckiego”  – informuje starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

W wyniku wypadku nikt nie doznał poważnych obrażeń. Jedna z osób uskarżała się na liczne otarcia, ale nie było potrzeby transportowania jej do szpitala. W toku wykonywania czynności okazało się, że kierowca seata prawdopodobnie znajduje się pod wpływem amfetaminy. W związku z tym zatrzymano mu prawo jazdy oraz pobrano krew do sprawdzenia czy substancje zabronione na pewno znajdowały się w jego organizmie.  Pokrzywdzony to mieszkaniec gminy Radoszyce.

Więcej wkrótce. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *