REKLAMA

Wypadek tuż za granicą powiatu. Są utrudnienia drogowe

Ciężarówka zderzyła się z osobówką na drodze krajowej 74 tuż za granicami powiatu koneckiego. Obecnie na miejscu wciąż trwają działania służb, ruch drogowy jest utrudniony.  Jedna osoba trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w okolicach Grębenic.

REKLAMA

Foto: PSP Końskie

„W naszym rejonie współdziałania doszło do zdarzenia drogowego. To zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Kierującej kobiecie strażacy udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, zatamowali wyciek oleju napędowego z uszkodzonego zbiornika ciężarówki” – mówi młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

Kobieta została zabrana do szpitala z ogólnymi obrażeniami, z kolei kierowca ciężarówki nie został ranny. Obecnie droga jest częściowo zablokowana, a służby ruch prowadzą wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00.

REKLAMA

Zdjęcia(PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *