REKLAMA

Wypadek w centrum Stąporkowa. Jedna osoba ranna [zdjęcia]

Na drodze krajowej 42 w centrum Stąporkowa w czwartek około godziny 8:30 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba jest ranna. 

REKLAMA

Zdjęcia: MOSP Stąporków

„Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego w Stąporkowie. 52-letni kierujący pojazdem renault master najechał na tył pojazdu renault scenic, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wiemy, że jedna osoba została zabrana na konsultację medyczną do szpitala” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Sceniciem jechała 44-latka i to właśnie ona po wypadku potrzebuje pomocy medycznej. Wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. W tej chwili pojazdy są ściągnięte na bok, ale na miejscu trwają utrudnienia. Ruch kierowany jest wahadłowo. Trwają czynności wykonywane przez policję.

REKLAMA

Zdjęcia: MOSP Stąporków

REKLAMA

One thought on “Wypadek w centrum Stąporkowa. Jedna osoba ranna [zdjęcia]

  1. Nie pierwsza taka stłuczka w Stąporkowie i nie ostatnia, a w całym kraju tysiące, a wszystko przez namieszanie ludziom w głowach. Część pieszych wymusza na autach wchodząc na przejście bez upewnienia czy nie wchodzą wprost pod koła (to bardzo częste), część kierowców nawet jak nie ma sznura aut w ostatniej chwili jednak decyduje się przepuścić pieszego (tylko po co) i to są przyczyny potrąceń czy najechać auta na tył innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *