REKLAMA

Dwie osobówki i bus zderzyły się w Cieklińsku [zdjęcia]

We wtorek wczesnym rankiem w Cieklińsku miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Pojazd osobowy uderzył czołowo w busa, następnie w auta wjechała kolejna osobówka. Trzy osoby z obrażeniami zostały zabrane do szpitala. Został wytyczony objazd dla Drogi Krajowej nr 74.

REKLAMA

fot. OSP Ruda Maleniecka

Według wstępnych ustaleń policji zawinił kierowca osobowej skody, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z busem.

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś przed godziną 5:00 na drodze krajowej nr 74 kierujący pojazdem marki Skoda z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem typu bus marki Renault, zaś jadąca za pojazdem sprawcy skoda uderzyła częściowo w poprzedzający go pojazd oraz w bariery ochronne przy drodze. W wyniku zdarzenia kierujący skodą, który doprowadził do zdarzenia, wraz z pasażerem zostali zabrani do szpitala” – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich st. sierż. Marta Przygodzka.

REKLAMA

fot. OSP Ruda Maleniecka

Przejazd w miejscu zdarzenia jest obecnie zablokowany. Wytyczono objazd przez miejscowość Cieklińsko.

Zdjęcia (OSP Ruda Maleniecka, KPP Końskie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *