REKLAMA

Wypadek w Pardołowie. Dwie osoby w szpitalu

W piątkowy późny wieczór w Pardołowie w gminie Stąporków zderzyły się ze sobą mercedes oraz audi. Na skutek wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że wczoraj przed godziną 22:00 w Pardołowie kierujący pojazdem marki Audi 25-latek na skrzyżowaniu drogi nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 60-letniemu kierującemu autem marki Mercedes. W wyniku tego doszło do zderzenia. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi” – tłumaczy starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Zarówno prowadzący mercedesa, jak i audi trafili do szpitala na konsultację medyczną.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “Wypadek w Pardołowie. Dwie osoby w szpitalu

  1. Policja zapomniała dodać że miała najbliżej a przyjechała najpóźniej
    Pierwsza pomoc poszkodowanym została udzielona od ludzi przejezdnych. Chłopak na początku był nieprzytomny .Został wyciągnięty przez przejeżdżających kierowców ,którzy uspakajali go po odzyskaniu przytomności do czasu przyjazdu strażaków i pogotowia.
    DROGA STAPORKOWSKA POLICJO LUDZIE W STAPORKOWIE SIE JEDNOCZĄ NIE PRZECHODZĄ OBOJETNIE NIE BIOĄ ZA TO WYPŁATY TYLKO MAJĄ SUMIENIE A WY NAWET NIE UMIECIE POCHWALIĆ OBUWATELI ZA SZYBKĄ REAKCJE I WYKONYWANIE PRACY ZA WAS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *