Wyrównany mecz i remis Partyzanta z trudnym przeciwnikiem

Partyzant Radoszyce zainaugurował sezon 2019/2020 w Świętokrzyskiej IV Lidze. Zawodnicy trenera Zbigniewa Podsiebierskiego przywieźli z trudnego terenu jeden punkt.

Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

W niedzielę o godzinie 17:30 w Jędrzejowie rozpoczęło się starcie miejscowego Naprzodu z Partyzantem Radoszyce. Starcie według obserwatorów było niezwykle wyrównane, a oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie gola. Do przerwy na tablicy widniał jednak bezbramkowy remis.

Druga odsłona to ponownie bardzo wyrównana gra. W 70 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Patryka Kowalczyka, który futbolówkę do bramki strzeżonej przez Kaszubę wepchnął po sporym zamieszaniu. W 88 minucie Partyzant nie wykorzystał rzutu karnego – bramkarz z Jędrzejowa obronił strzał  Tyczyńskiego. Na 1:1 w doliczonym czasie gry trafił za to Damian Piwowarczyk. Przez 60 minut po boisku  w barwach Partyzanta biegał 43-letni Krzysztof Myśliwy.

Już w czwartek o 17:00 Partyzant podejmie drużynę Star Starachowice.

Naprzód Jędrzejów – Partyzant Radoszyce 1:1 (0:0)
Gol dla Partyzanta: Patryk Kowalczyk;
Partyzant: Kaszuba, Gola, Cegieła, Miśtal, Kos, Markowicz, Tyczyński, Nieszporek (Morgaś), Piwowarczyk, Dymek (Szustak), Myśliwy (Piesik).