Wysoka porażka Neptuna i remis Partyzanta [wideo, zdjęcia]

W Wielką Sobotę o godzinie 11.00 grały nasze IV ligowe zespoły. Neptun przegrał 1:4 z Koroną II Kielce, a Partyzant na wyjeździe zremisował ze Spartą Kazimierza Wielka.

Partyzant pojechał do Kazimierzy by zagrać z ostatnią w tabeli Spartą. –„Pierwsze dwadzieścia minut do nich należało i strzelili nam gola w 16 minucie na 1:0. Potem my powoli doszliśmy do głosu, mieliśmy trzy setki, sam na sam mieli Samburski, Paweł Markowicz i Michał Grudzień. Nie jestem zadowolony, bo mieliśmy sytuacje, sprawiedliwym wynikiem byłoby 4:2 dla nas.” – powiedział nam na gorąco po tym meczu trener Partyzanta Jarosław Komisarski.

Ostatecznie pojedynek w Kazimierzy zakończył się remisem 1:1. Jedynego gola dla radoszyczan zdobył w 28. minucie Idzikowski. W środę w Kielcach Partyzant rozegra zaległy mecz z Koroną II, a za tydzień u siebie zmierzy się z liderem rozgrywek Wisłą Sandomierz.

Sparta Kazimierza Wielka – Partyzant Radoszyce 1:1
Gola dla Partyzanta: Idzikowski 28′

Partyzant: Kaszuba, Pańczyk, Miśtal, Idzikowski, Kuśmierczyk (27’Markowicz Piotr), Markowicz Paweł, Nieszporek, Opara, Grudzień (75′ Zawadzki Piotr), Samburski, Sosiński (60′ Papros).

Z Koroną II Kielce w Wielką Sobotę rywalizował Neptun Końskie. I o ile pierwsza połowa była dosyć wyrównana to i tak zakończyła się wynikiem 2:0 dla goście. Druga odsłona to 15. minut przewagi zawodników Waldemara Szpiegi. W tym czasie wypracowali sobie jedną sytuację stuprocentową, a potem nawet w 53. minucie nawet gola dla naszych zdobył Adrian Maciejewski.

Od tego momentu goście zaczęli jednak kontrolować spotkanie i do jego zakończenia zdobyli jeszcze dwie bramki. Ostatecznie Neptun na własnym boisku przegrał 1:4. Konecczanie, którzy zajmują w tabeli IV Ligi szóste miejsce za tydzień na wyjeździe zmierzą się z Łysicą Bodzentyn.

Neptun Końskie – Korona II Kielce 1:4
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Prus-Niewiadomski, Sroka, Sztandera (Zając), Armata, Cieślik (Pilarski), Supierz (Banasik), Gołąbek, Skoczylas
Gole: Maciejewski – Neptun; Kotarzewski – , Smolarczyk, Gębalski – Korona