REKLAMA

Wystartował Wakacyjny Klub Dziecka w Końskich [wideo, zdjęcia]

Podobnie jak każdego lata i tym razem przy Domu Kultury w Końskich ruszył Wakacyjny Klub Dziecka. W poniedziałek w pierwszych zajęciach udział wzięły 24 dzieci i wciąż jest jeszcze kilka wolnych miejsc. 

REKLAMA

„Dzisiaj już widzimy kolejną część zajęć, czyli plastyczne. Poza tym mamy zajęcia teatralne, muzyczne, spotkania z filmem poprzez prezentacje. Nie zabraknie także wycieczek. Planujemy udać się na Komendę Policji, a także do pracowni ceramicznej w Klubie KAESEMEK. A na zakończenie turnusu w piątek przewidujemy bal maskowy lub zabawę z Fabryką Zabawy.” – opowiada nam o zajęciach przygotowanych na Wakacyjny Klub Dziecka Maciej Lisowski, instruktor muzyki pracujący w koneckim Domu Kultury.

Pierwszy turnus trwa do piątku 20 lipca, a wszelkie aktywności organizowane są dla dzieci i młodzieży w wieku do 12 lat w godzinach od 10 do 13. Zajęcia prowadzą instruktorzy DK-u: muzyczne – Maciej Lisowski; teatralne – Aleksander Kopański; plastyczne – Kamila Dobrowolska. Podczas wizyty w Klubie KAESEMEK tajniki sztuki ceramicznej młodym uczestnikom Wakacyjnego Klubu zdradzał będzie Paweł Stasiński.

REKLAMA

Jeżeli jakiś rodzic chciałby jeszcze przyprowadzić swoje dziecko na zajęcia w ramach pierwszego turnusu to po prostu musi przyjść z nim w dowolny dzień przed godziną 10.00 do Domu Kultury w Końskich, który mieści się przy ulicy Mieszka I-go. Równocześnie zapisywać można także na drugi turnus, który ruszy od 6 sierpnia.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

One thought on “Wystartował Wakacyjny Klub Dziecka w Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. […] turnus, który zorganizowano w lipcu cieszył się ogromnym zainteresowaniem (relacja TUTAJ)  i nie inaczej jest także tym razem. Dzieci by wziąć udział w zajęciach pod czujnym okiem […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *