REKLAMA

Wzmacniamy zespół! Dołącz do redakcji tkn24.pl!

Jeżeli chcesz spróbować pracy w mediach to jest na to wyjątkowa okazja. Wzmacniamy zespół! Zainteresowani pracą lub współpracą z tkn24.pl mogą zgłaszać się na adres e-mail [email protected] lub przychodzić bezpośrednio do naszej redakcji przy ulicy Wojska Polskiego 3 w Końskich. Oferujemy różne rodzaje współpracy. Szczegóły poniżej. 

REKLAMA

Zapraszamy do przesyłania i przynoszenia swojego CV osoby, które chciałyby spróbować się w takich zawodach jak dziennikarz i fotoreporter, operator kamery czy montażysta wideo. Zapewniamy doszkolenie do wykonywania zawodu. Istnieje możliwość połączenia studiów z pracą. Jesteśmy otwarci na elastyczne formy zatrudnienia – możliwa jest umowa o pracę (cały etat lub część etatu), ale i umowy o dzieło/zlecenia, czy rozliczanie na zasadzie b2b (z działalnościami gospodarczymi), możliwa jest także praca weekendami.

REKLAMA

Nie wymagamy doświadczenia, ani konkretnego wykształcenia. Z wybranymi osobami, które dostarczą CV oraz krótką informację od siebie będziemy się kontaktować z zaproszeniem na rozmowę.

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na [email protected] lub dostarczanie ich bezpośrednio do naszej siedziby – ul. Wojska Polskiego 3 (pokój 107, dawny Klub KAESEMEK). W przypadku posiadania jakiegoś doświadczenia z pracą w mediach, czy social mediach można dołączyć próbkę swoich umiejętności (teksty, zdjęcia, materiały wideo etc.).

tkn24.pl istnieje od czterech lat. Jesteśmy portalem oraz telewizją internetową. Posiadamy blisko 15 tysięcy fanów na Facebooku, blisko 4 tysiące subskrybentów w serwisie YouTube. tkn24.pl dociera codziennie do przynajmniej kilku tysięcy unikalnych użytkowników, miesiecznie notujemy około 1 miliona odsłon. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *