REKLAMA

Z dyrektora ‚Kanady’ na wizytatora

Od nowego roku szkolnego w popularnej „Kanadzie” obowiązki dyrektora pełnił będzie dotychczasowy zastępca – Marcin Pluta. Wiemy już też co z dalszą karierą dotychczasowego, wieloletniego i bardzo lubianego dyrektora Jana Rybińskiego. Przyjął on stanowisko wizytatora Wydziale Szkolnictwa Ponadpodstawowego i Zawodowego w Kuratorium Oświaty w Warszawie.

REKLAMA

„W roku 1992, gdy rozpoczynałem pracę jako nauczyciel, był to Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 , później Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, a obecnie Zespół Szkół Ponadpodstawowych. Pracowałem tutaj 29 lat, w tym 18 lat na stanowisku kierowniczym” – wspomina Jan Rybiński i dodaje- „ Od 1 września rozpoczynam nowy etap w życiu zawodowym, z którym wiążę nadzieję na dalszy rozwój”.

REKLAMA

Jan Rybiński posiada wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym – mgr historii, ukończone studia podyplomowe w zakresie ochrony i kształtowania środowiska, wiedzy o społeczeństwie, obecnie kończy studia podyplomowe w zakresie wychowania do życia w rodzinie, posiada również kurs kwalifikacyjny w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Ostatnio otrzymał z rąk starosty koneckiego jubileuszową nagrodę za 30-lecie pracy pedagogicznej. Od 1 września jego obowiązki będą jednak nieco inne – będzie wizytatorem w Wydziale Szkolnictwa Ponadpodstawowego i Zawodowego w Kuratorium Oświaty w Warszawie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *