REKLAMA

Z Koneckiego Klubu Karate na ME do Pragi [foto]

Oliwia Małecka oraz Olgierd Kozielski z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin w ostatnich dniach rywalizowali w Mistrzostwach Europy w Karate, które rozegrano w czeskiej Pradze. Niestety tym razem obyło się bez zdobyczy medalowej. 

REKLAMA

Oliwia i Olgierd z trenerem Mateuszem Garbaczem.

„Blisko podium była Oliwia, która ukończyła zawody w pierwszej ósemce. Pierwszą walkę wygrała przed czasem z Rumunką. W drugiej, po trzech rundach musiała uznać wyższość zawodniczki z Ukrainy. Olgierd stoczył niezłą walkę z Litwinem. Przy dwóch wskazaniach na przeciwnika i dwóch na remis sędzia maty uznał, że rywal Olka miał przewagę” – relacjonuje występy swoich podopiecznych trener Mateusz Garbacz.
ME dla zawodników Koneckiego Klubu Karate Kyokushin okazały się kolejnym, cennym doświadczeniem. W przyszłym roku Olgierd Kozielski przechodzi do następnej grupy wiekowej. Oliwia Małecka będzie walczyła jeszcze w kadetach – „Biorąc pod uwagę dobry start w tym roku oraz korzystną strukturę wiekową w przyszłym mamy nadzieję na lepsze wyniki” – podsumowuje trener Garbacz.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *